Loading......
  •   kontakt@szkolkaplywacka-au.pl
  •   503-170-714

Szkółka Pływacka
Aleksandry Urbańczyk

Nasza szkółka została założona przez Aleksandrę Urbańczyk ponad 10 lat temu. Ola to uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016, Mistrzyni Europy, medalistka Mistrzostw Świata. Wielokrotna rekordzistka i Mistrzyni Polski, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy. Od 2003 jest członkiem Kadry Narodowej w pływaniu. Odznaczona tytułem Honorowej Obywatelki miasta Łodzi. Można jej zaufać, jak mało komu.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Nauk o Wychowaniu. Ola to również instruktorka pływania z wielkim sercem dla dzieci i olbrzymią chęcią do przekazywania swojej wiedzy zdobytej w ciągu 21 lat wyczynowego treningu pływackiego.

Aleksandra Urbańczyk
Doświadczenie
Dzięki skutecznym i sprawdzonym metodom nauczania i doskonalenia pływania mamy pewność, że każdy będzie zadowolony z efektów naszej współpracy.
Liczy się Klient
Staramy się uczyć w komfortowych warunkach. Dzielimy grupy pod względem wieku oraz umiejętności.
Najlepsi trenerzy
Nasi trenerzy i instruktorzy, to doświadczeni pedagodzy pracujący na co dzień z dziećmi i młodzieżą. To także byli zawodnicy osiągający międzynarodowe sukcesy.

Nasi trenerzy i instruktorzy

W naszej drużynie uczą najlepsi trenerzy i instruktorzy w Łodzi. Możemy się pochwalić i napisać nieskormnie, że niektórzy to wybitni fachowcy, których dorobek, umiejętności i wiedza, doceniona została przez Polski Związek Pływacki.
Niektórzy z nich są trenerami klasy I, w żadnej innej szkółce na terenie miasta Łodzi, nie ma trenera z tak wysoką klasą trenerską. Nasi pracownicy są szkoleniowcami kadry narodowej, uczestnikami Igrzysk w Rio de Janeiro w 2016, licznych Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski. Podopieczni naszych trenerów zdobywają medale na Mistrzostwach Polski, plasują się również na wysokich miejscach w zawodach rangi mistrzowskiej (Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy).
Nasi pracownicy to doskonali pedagodzy, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą w szkole. Lekcje pływania prowadzone są z pasją i zaangażowaniem, bo po prostu lubimy, to co robimy.

Aleksandra Urbańczyk

Ola
Urbańczyk

Bartosz Olejarczyk

Bartek
Olejarczyk

Norbert Lasocki

Norbert
Lasocki

Monika Baranowska

Monika
Baranowska

Katarzyna Stanisławczyk

Kasia
Stanisławczyk

Michał Zieliński

Michał
Zieliński

Maciej Piątkiewicz

Maciek
Piątkiewicz

Michał Turkowski

Michał
Turkowski

Joanna Jastrzębska

Asia
Jastrzębska

15 +

Lat doświadczenia

7000 +

Zadowolonych klientów

9 +

Wybitnych trenerów

100 +

Medale naszych podopiecznychJesteś zdecydowany?

Zapraszamy do wypełnienia formularza zapisu na kurs.

Back To Top